אבחון תזונתי

המרכז

המרכז לחיים בריאים הוקם ומנוהל על ידי ציפי בר, T.O.M, D.H.D משנת 2003

עלי

 

 

סיימתי את לימודי במקצועות התזונה והרפואה הסינית בלונדון בשנת 1993, מאז, וכבר קרוב ל 25 שנים, אני מייעצת, מדריכה ומלווה אנשים המבקשים לנהל אורח חיים בריא יותר תוך מתן דגש על תזונה נכונה, המובילה לאיזון חומרים כימיים בגוף ומסייעת בהתמודדות ובפתרון בעיות רפואיות שונות.

 

חשיבות תזונה נכונה 

יכולותינו לתפקד במיטבנו, לבצע פעולות מחשבתיות מורכבות, כוחנו הפיסי, כולם קשורים באופן הדוק וישיר לדרך בה אנו מזינים את גופנו.

הבנת הצרכים השונים של הגוף בשילוב עם הבנה מעמיקה של מערכת העיכול ותפקוד האיברים, מאפשרת התווית דרך לחיים מאוזנים יותר, בריאים יותר ומספקים הרבה יותר.

במהלך השנים בהן אני מטפלת לקחתי חלק בתהליכים רבים, בהם אנשים עברו שינוי של ממש וחוו שיפור משמעותי בתפקודים כלליים, בהתמודדות עם חולשות ומחלות, בחיזוק ואיזון הגוף והנפש.

רבים ממכאובינו ואכזבותינו מוצאים ביטוים בהרגלי האכילה שלנו, תזונה נכונה ומכוונת אישית גם משמשת ככלי להתמודדות עם תהליכים נפשיים והתפתחות אישית.

ייעוץ וטיפול

אבחון תזונתי אישי כולל אפיון וניתוח מעמיק של הרגלי התזונה הנוכחיים, סקירת המצב הרפואי, סקירת בדיקות דם (יתכן ואבקש ביצוע בדיקות דם נוספות) ובחינת תפקוד מערכות הגוף על פי עקרונות מהרפואה הסינית והרפואה המשלימה.

האבחון נמשך כשעה חצי ובסופו ניבנה יחד עם המטופל תפריט תזונתי אישי ראשוני, המותאם לצרכיו ולהעדפותיו של המטופל, בנוסף תבנה תכנית פעולה ואציג את עיקרי ההליך כפי שאני צופה אותו.

במהלך שנות עבודתי צברתי ניסיון בתחומים הבאים:

  • תזונת נשים: איזון הורמונלי, פוריות, תסמונות קדם וסתיות, התמודדות עם גיל המעבר
  • תזונת ילדים: הבניית הרגלי אכילה, התפתחות פיסיולוגית והתמודדות עם בעיות הקשורות במערכת העיכול
  • תזונות נוער: השמנת יתר, אכילת יתר, אכילת חסר, הפרעות אכילה, תזונה ככלי להתמודדות עם תהליכים נפשיים, תזונה ועור
  • תזונה בריאה במוסדות
  • ניתן לרכוש במקום מוצרי בריאות וקוסמטיקה טבעיים

לקביעת פגישת ייעוץ ושאלות נוספות:

מייל: zippybar@netvision.net.il

טלפון: 077-5085006

נייד: 054-7277318

אזורי שירות בכל הארץ באמצעות פגישה אישית או סקייפ

צור קשר


בברכה,

ציפי בר